PRIEZAC Daniel & ARMANACUS Alexander Patricius [= JANSENIUS Cornelius]

Lot 54
Estimation :
200 - 300 EUR
Résultat : 220EUR
Vindiciae Gallicae adversus Alexandrum Patricium Armanacum theologum [i.e. Cornelium Jansenium]. Parisiis [Paris], s.n. 1638. Petit in-8; vélin de l ?époque, traces de lacet. 1 f. et 311 pp. [Brunet I-483]- Lelong II 28724]
Mes ordres d'achat