BEROSE

Lot 4
Estimation :
200 - 300 EUR
Résultat : 450EUR
BEROSE
Berosi et aliorum eius argumenti autorum De chronologica priscae memoriae historia tomus alter:cuius scriptores et consequentem eorum ordinem pro ratione temporum versa pagina indicabit Apodeixis cum comment. J. Annii 1554 (Lugduni: apud Ioannem Temporalem: (excudebat Bartholomaeus Frein). in- 16 veau époque, dos à nerfs orné, filet en encadrement et motif central sur les plats, tranches dorées. [4-]553[-33-2bl] p. (sig. *2, aa-zz, Aa-Nn8, Oo6) Qques tâches et petites usures à la reliure.
Mes ordres d'achat